Int nej. #176546
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Sun Traveller |
| Første registrering | 03/2001 |
| Kilometerstand | 226.373 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.800 kg |
| Længde i mm | 7.790 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Rust på undervognen
Placering
Tyskland, Cottbus
Postcode: 03042
Afstand:
... km
Int nej. #176546
Aktiv
Knaus Sun Traveller
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.