Int nej. #224651
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sun TI 650
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 10.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 650 |
| Første registrering | 06/2006 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.862 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Begge bagerste hjørnedele beskadiget.
Buler/ridser på højre side af køretøjet
Let rust ved overgang til køretøj/karosseri
Se fotos
Skader
Placering
Tyskland, Berlin
Postcode: 12621
Afstand:
... km
Int nej. #224651
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sun TI 650
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 10.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.