Int nej. #223379
Aktiv
Knaus Sun TI 600 UF
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | 600 UF |
| Første registrering | 05/2007 |
| Kilometerstand | 9.608 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2464 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.330 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Let skade på baglygtehuset (venstre), lille bule på højre side.
Placering
Tyskland, Neuwied
Postcode: 56567
Afstand:
... km
Int nej. #223379
Aktiv
Knaus Sun TI 600 UF
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.