Int nej. #223817
Reservation
Knaus Sun TI
Auktionens afslutning: man. 11.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: 15. Juli 2026
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Sun TI |
| Modell | Sun TI |
| Første registrering | 06/2009 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.076 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bruseren blev forseglet efter en vandskade. Kan åbnes igen.
Bakkameraet er defekt.
Placering
Tyskland, Freiburg im Breisgau
Postcode: 79110
Afstand:
... km
Int nej. #223817
Reservation
Knaus Sun TI
Auktionens afslutning: man. 11.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: 15. Juli 2026
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.