Int nej. #231674
Aktiv
Knaus Sun I 700 LEG
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Sun I |
| Modell | 700 LEG |
| Første registrering | 07/2012 |
| Kilometerstand | 74.480 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.125 kg |
| Længde i mm | 8.860 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Eichenbühl
Postcode: 63928
Afstand:
... km
Int nej. #231674
Aktiv
Knaus Sun I 700 LEG
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.