Int nej. #201898
Aktiv
Knaus Sport Traveller 505D
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Sport Traveller |
| Model | 505D |
| Første registrering | 07/2006 |
| Kilometerstand | 132.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2286 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
(Ukendt) skade på forreste venstre alkove repareret af den tidligere ejer på et specialværksted
Normale tegn på slid, der svarer til alderen (ridser på markise og sidesektion øverst til højre)
Paneler på sidedør/indgangsdør til opholdsrum lappet
Skader
Placering
Tyskland, Altusried
Postcode: 87452
Afstand:
... km
Int nej. #201898
Aktiv
Knaus Sport Traveller 505D
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.