Int nej. #228208
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sport TI 600
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.55)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Sport TI |
| Modell | 600 |
| Første registrering | 06/2006 |
| Kilometerstand | 175.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motoreffekt i kW | 84 kW (114 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2464 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 8-KBX-67 |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Elsloo
Postcode: 6181 PB
Afstand:
... km
Int nej. #228208
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sport TI 600
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.55)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.