Int nej. #209920
Genforhandling
Knaus Sky TI 650 MF
Auktionens afslutning: tirs. 07.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Sky TI |
| Modell | 650 MF |
| Første registrering | 07/2020 |
| Kilometerstand | 75.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.650 kg |
| Længde i mm | 6.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bageste forklæde revne synke lille hul
Skader
Placering
Tyskland, Mayen
Postcode: 56727
Afstand:
... km
Int nej. #209920
Genforhandling
Knaus Sky TI 650 MF
Auktionens afslutning: tirs. 07.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.