Int nej. #35407
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.41)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Sky Ti 650 MEG Platinum Edition |
| Første registrering | 03/2020 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.975 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Dekorativ film løs på yderkanten,
PVC-kantlisteendestykke på højre garageport beskadiget. Ingen funktionsfejl, ikke relevant for tætheden.
Et lamelstykke på varmeudluftningen i dinettesoklen beskadiget. Funktionen er ikke forringet.
Små trykmærker i sidevæggen forårsaget af nøglen i garagedørens lås. Maling og struktur ikke beskadiget, visuel defekt.
2 lakskader på garagedør og passagerdør. Ingen buler!
Lille ridse på den forreste kofanger
Skader
Placering
Tyskland, Lübeck
Postcode: 23554
Afstand:
... km
Int nej. #35407
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.41)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.