Int nej. #85826
Aktiv
Knaus S-Liner 700 LEG
Loading ...
(man. 27.04.2026, 10.44)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 700 LEG |
| Første registrering | 06/2004 |
| Kilometerstand | 80.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.940 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små ridser foran til højre og bag til venstre
Placering
Tyskland, Issum
Postcode: 47661
Afstand:
... km
Int nej. #85826
Aktiv
Knaus S-Liner 700 LEG
Loading ...
(man. 27.04.2026, 10.44)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.