Int nej. #219090
Mulighed for at købe
Knaus S-Liner 650 LG
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.35)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | S-Liner |
| Modell | 650 LG |
| Første registrering | 09/2006 |
| Kilometerstand | 118.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Manching
Postcode: 85077
Afstand:
... km
Int nej. #219090
Mulighed for at købe
Knaus S-Liner 650 LG
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.35)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.