Int nej. #207208
Aktiv
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FFB Tabbert 580 LS |
| Første registrering | 08/1997 |
| Kilometerstand | 160.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.020 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
- En olietætning skal udskiftes
- Kofangerdækslet (bageste ydre rum) har et hul og er tapet over. Begrænser ikke funktionen
Placering
Tyskland, Otzberg
Postcode: 64853
Afstand:
... km
Int nej. #207208
Aktiv
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.