Int nej. #217294
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Street XL
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street XL |
| Første registrering | 03/2024 |
| Kilometerstand | 2.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Sædevarme |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Selmsdorf
Postcode: 23923
Afstand:
... km
Int nej. #217294
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Street XL
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.