Int nej. #223686
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.22)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street Schlafdach |
| Første registrering | 05/2021 |
| Kilometerstand | 59.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
3 små buler på førersiden (over hovedhøjde, til venstre for serviceklappen og til højre for den -> de to sidstnævnte kan næsten ikke genkendes på grund af foliering)
Lette tegn på slitage indvendigt og udvendigt
Skader
Placering
Tyskland, Hatten
Postcode: 26209
Afstand:
... km
Int nej. #223686
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.22)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.