Int nej. #216235
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.58)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Modell | Street Schlafdach |
| Første registrering | 05/2021 |
| Kilometerstand | 62.070 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Der er to buler i den bageste del af bilens højre side uden skader på lakken. De skyldes kontakt med en gren, da man kørte forbi. Ellers viser bilen tegn på brug, der svarer til dens alder og kilometertal.
Skader
Placering
Tyskland, Schenefeld
Postcode: 25560
Afstand:
... km
Int nej. #216235
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.58)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.