Int nej. #217026
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Plus
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.25)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Knaus |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | BoxStar 600 |
| Model | Plus |
| Første registrering | 10/2016 |
| Kilometerstand | 118.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | S277hk |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Wergea
Postcode: 9005MJ
Afstand:
... km
Int nej. #217026
Mulighed for at købe
Knaus BoxStar 600 Plus
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.25)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.