Int nej. #218743
Aktiv
Karmann Ontario 700
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Ontario |
| Modell | 700 |
| Første registrering | 09/2007 |
| Kilometerstand | 76.583 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.040 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Visuelle fejl i nedre paneler
Skader
Placering
Tyskland, Vellmar
Postcode: 34246
Afstand:
... km
Int nej. #218743
Aktiv
Karmann Ontario 700
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.