Int nej. #207078
Mulighed for at købe
Karmann Ontario 700
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.42)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Ontario |
| Modell | 700 |
| Første registrering | 07/2010 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.064 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Westerkappeln
Postcode: 49492
Afstand:
... km
Int nej. #207078
Mulighed for at købe
Karmann Ontario 700
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.42)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.