Int nej. #172822
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Karmann LT 28
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | LT 28 |
| Første registrering | 06/1986 |
| Kilometerstand | 206.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 57 kW (77 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2370 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 5.100 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køleskab kører ikke på gas
Placering
Tyskland, Kranenburg
Postcode: 47559
Afstand:
... km
Int nej. #172822
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Karmann LT 28
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.