Int nej. #218292
Aktiv
Karmann Duncan 545
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Duncan |
| Modell | 545 |
| Første registrering | 11/2024 |
| Kilometerstand | 17.200 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.333 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Knæk i pop-up tag
Skader
Placering
Tyskland, Nakenstorf
Postcode: 23992
Afstand:
... km
Int nej. #218292
Aktiv
Karmann Duncan 545
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.