Int nej. #223696
Mulighed for at købe
Karmann Distance Wide
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.28)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Første registrering | 03/1995 |
| Kilometerstand | 230.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2383 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.670 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Heilbronn
Postcode: 74076
Afstand:
... km
Int nej. #223696
Mulighed for at købe
Karmann Distance Wide
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.28)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.