Int nej. #230762
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Karmann Dexter 4x4
Loading ...
(man. 01.06.2026, 11.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 20% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 20% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Dexter |
| Model | 4x4 |
| Første registrering | 05/2021 |
| Kilometerstand | 36.900 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Østrig, Seeboden
Postcode: 9871
Afstand:
... km
Int nej. #230762
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Karmann Dexter 4x4
Loading ...
(man. 01.06.2026, 11.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 20% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 20% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.