Int nej. #20168
Slutninger
Karmann Davis 540
Auktionens afslutning: tors. 22.02.2024, 18.08
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Davis 540 |
| Første registrering | 11/2020 |
| Kilometerstand | 31.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Klasse af forurenende stoffer | Euro 6 |
| Miljømærke | 4 (grøn) |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.410 mm |
| Bredde i mm | 2.050 mm |
| Højde i mm | 2.650 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | ***************** |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
| Tilstand af andet sæt dæk (vurdering) | godt |
Udstyr
| ABS | |
| Airbag til føreren | |
| Alarmsystem | |
| Bakkestart-assistent | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Tågelygte | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Forlygter | LED-kørelys i dagtimerne |
| Servostyring | |
| Stemmestyring | |
| Parkeringsvarmer | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køleskabets kompressor er defekt
Døren til fluenettet er stiv, men fungerer.
Placering
Tyskland, Brietlingen
Postcode: 21382
Afstand:
... km
Int nej. #20168
Slutninger
Karmann Davis 540
Auktionens afslutning: tors. 22.02.2024, 18.08
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.