Int nej. #218225
Mulighed for at købe
Karmann Colorado Edition
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.33)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Colorado |
| Model | Edition |
| Første registrering | 04/2003 |
| Kilometerstand | 216.000 km |
| Chassis | VW |
| Motoreffekt i kW | 75 kW (102 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2461 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 5.800 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Brugsspor, der svarer til alderen.
Begyndende rustfilm på vindueskarmene.
Skader
Placering
Tyskland, Erlangen
Postcode: 91058
Afstand:
... km
Int nej. #218225
Mulighed for at købe
Karmann Colorado Edition
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.33)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.