Int nej. #75920
Genforhandling
Karmann Bahia Tropic
Auktionens afslutning: lør. 02.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Karmann |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Bahia Tropic |
| Første registrering | 03/2000 |
| Kilometerstand | 154.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2874 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Appel
Postcode: 21279
Afstand:
... km
Int nej. #75920
Genforhandling
Karmann Bahia Tropic
Auktionens afslutning: lør. 02.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.