Int nej. #217831
Mulighed for at købe
Itineo SB740
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.40)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Itineo |
| Kategori | Integreret |
| Model | SB740 |
| Første registrering | 05/2024 |
| Kilometerstand | 22.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.090 kg |
| Længde i mm | 7.420 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schöffengrund
Postcode: 35641
Afstand:
... km
Int nej. #217831
Mulighed for at købe
Itineo SB740
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.40)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.