Int nej. #225209
Aktiv
Itineo JC740
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.43)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Itineo |
| Kategori | Integreret |
| Model | JC740 |
| Første registrering | 05/2021 |
| Kilometerstand | 90.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Zwickau
Postcode: 08058
Afstand:
... km
Int nej. #225209
Aktiv
Itineo JC740
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.43)
Tilgængelighed: 01. August 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.