Int nej. #227025
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer Van S 520
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Van S 520 |
| Første registrering | 11/2016 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.360 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schechen - Pfaffenhofen/Inn
Postcode: 83135
Afstand:
... km
Int nej. #227025
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer Van S 520
Loading ...
(man. 01.06.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.