Int nej. #219667
Aktiv
Hymer Tramp SL 704
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.18)
Tilgængelighed: 21. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Tramp SL 704 |
| Første registrering | 08/2019 |
| Kilometerstand | 29.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.790 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Håndtag på dør til fryserum ødelagt, men virker.
Bagpanelet på et vægskab er løst.
Skader
Placering
Tyskland, Leverkusen
Postcode: 51373
Afstand:
... km
Int nej. #219667
Aktiv
Hymer Tramp SL 704
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.18)
Tilgængelighed: 21. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.