Int nej. #219303
Aktiv
Hymer Tramp 678
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Tramp 678 |
| Første registrering | 06/2013 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.459 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Normal slitage efter 13 års drift.
Skader
Placering
Tyskland, Soltau
Postcode: 29614
Afstand:
... km
Int nej. #219303
Aktiv
Hymer Tramp 678
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.