Int nej. #125049
Ikke længere tilgængelig
Hymer Tramp 155
Auktionens afslutning: lør. 02.08.2025, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Tramp 155 |
| Første registrering | 01/1990 |
| Kilometerstand | 214.500 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 54 kW (73 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 5.530 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Montering af fjeder bagpå
Trappetrin VR råddent
Gulv fra foraksel til bageste venstre og højre
Akselstøvle
Bremseslange bag til venstre og højre
= Forudgående inspektion TÜV
+ Vandskade til højre ved siden af sidevinduet
Varme og toilet virker ikke i øjeblikket
Relæet til passagersædet er defekt (selve det indbyggede batteri er ikke påvirket)
Skader
Placering
Tyskland, Bad Münstereifel
Postcode: 53902
Afstand:
... km
Int nej. #125049
Ikke længere tilgængelig
Hymer Tramp 155
Auktionens afslutning: lør. 02.08.2025, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.