Int nej. #209939
Mulighed for at købe
Hymer t578 cl
Denne auktion er udløbet (man. 27.04.2026, 12.35)
Tilgængelighed: 22. Juli 2026
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | t578 cl |
| Første registrering | 11/2013 |
| Kilometerstand | 63.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2286 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ved bakning er tre grene trængt ind i bagvæggen. Skaden er ny og derfor endnu ikke repareret. Vil blive repareret professionelt.
Skader
Placering
Tyskland, Spropckhövel
Postcode: 45549
Afstand:
... km
Int nej. #209939
Mulighed for at købe
Hymer t578 cl
Denne auktion er udløbet (man. 27.04.2026, 12.35)
Tilgængelighed: 22. Juli 2026
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.