Int nej. #219368
Aktiv
Hymer Starline 640
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | Starline 640 |
| Første registrering | 12/2000 |
| Kilometerstand | 183.400 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 95 kW (129 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2148 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.640 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Der er tegn på brug på grund af alder:
Mindre buler og tegn på slid på ydersiden
Malingen på spoileren skaller af nogle steder på grund af alder og sollys
Håndvasken er misfarvet, formentlig på grund af et stærkere kemikalie, der er blevet brugt tidligere
Disse punkter er hovedsageligt visuelle og påvirker ikke køretøjets generelle gode stand.
Placering
Tyskland, Bad Zwischenahn
Postcode: 26160
Afstand:
... km
Int nej. #219368
Aktiv
Hymer Starline 640
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.