Int nej. #209189
Aktiv
Hymer MLT 780
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 10.11)
Tilgængelighed: 05. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | MLT 780 |
| Første registrering | 12/2023 |
| Kilometerstand | 21.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1950 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bad Tölz
Postcode: 83646
Afstand:
... km
Int nej. #209189
Aktiv
Hymer MLT 780
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 10.11)
Tilgængelighed: 05. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.