Int nej. #110743
Slutninger
Hymer MLT 580
Auktionens afslutning: ons. 11.06.2025, 10.15
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | MLT 580 |
| Første registrering | 05/2016 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2143 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.970 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
nogle ridser, forreste kofanger bule med ridser, bageste højre side bule, udvendigt spejlhus beskadiget
Skader
Placering
Tyskland, Oberstaufen
Postcode: 87534
Afstand:
... km
Int nej. #110743
Slutninger
Hymer MLT 580
Auktionens afslutning: ons. 11.06.2025, 10.15
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.