Int nej. #225188
Aktiv
Hymer MLT 560
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | MLT 560 |
| Første registrering | 01/2020 |
| Kilometerstand | 91.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 6.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
2 små buler
Badeværelsesdør med kattelem
Placering
Tyskland, Wielenbach
Postcode: 82407
Afstand:
... km
Int nej. #225188
Aktiv
Hymer MLT 560
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.