Int nej. #227188
Aktiv
Hymer ML-T 580
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | ML-T 580 |
| Første registrering | 12/2024 |
| Kilometerstand | 6.286 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1950 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.547 kg |
| Længde i mm | 6.985 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Højre hjørne øverst på taget har en revne, men den er stadig ved at blive repareret.
Placering
Tyskland, Kassel
Postcode: 34117
Afstand:
... km
Int nej. #227188
Aktiv
Hymer ML-T 580
Loading ...
(tors. 21.05.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.