Int nej. #208279
Aktiv
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Grand Canyon S 4x4 Schlafdach |
| Første registrering | 02/2022 |
| Kilometerstand | 54.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.100 kg |
| Længde i mm | 5.980 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schwerin
Postcode: 19055
Afstand:
... km
Int nej. #208279
Aktiv
Hymer Grand Canyon S 4x4 Schlafdach
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.