Int nej. #112045
Solgt
Hymer Exsis t 588
Auktionens afslutning: fre. 29.08.2025, 08.16
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Exsis t 588 |
| Første registrering | 07/2016 |
| Kilometerstand | 21.965 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille lakafskrabning / minimal ridse bagpå, øverst til højre eller i midten (se fotos)
Brud på den øverste del af en pynteliste under venstre bageste garageport (se foto)
Slid på et punkt på hjulkapslen, bagest til højre (se foto)
Tagventilationshåndsvinget trækker lidt ned, når tagventilationen åbnes
Skader
Placering
Tyskland, Reichenschwand
Postcode: 91244
Afstand:
... km
Int nej. #112045
Solgt
Hymer Exsis t 588
Auktionens afslutning: fre. 29.08.2025, 08.16
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.