Int nej. #207359
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer Exsis t 474
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.37)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Exsis t 474 |
| Første registrering | 03/2020 |
| Kilometerstand | 23.150 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.590 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Det tredje Jokon LED-bremselys fungerer, men har lidt fugtindtrængning.
LED-spotlightet i dinetteområdet har en løs kontakt.
Placering
Tyskland, Grefrath
Postcode: 47929
Afstand:
... km
Int nej. #207359
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer Exsis t 474
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.37)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.