Int nej. #147129
Mulighed for at købe
Hymer Exsis-i 580 Pure
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.44)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | Exsis-i 580 Pure |
| Første registrering | 10/2020 |
| Kilometerstand | 17.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.800 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Grünheide
Postcode: 15537
Afstand:
... km
Int nej. #147129
Mulighed for at købe
Hymer Exsis-i 580 Pure
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.44)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.