Int nej. #219822
Aktiv
Hymer Eriba Nova 540A
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.09)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | Hymer |
| Model | Eriba Nova 540A |
| Første registrering | 05/2003 |
| Tilladt totalvægt i kg | 1.600 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Nej, det er det ikke |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 06/2027 |
| Længde i mm | 7.150 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Nej, det er det ikke |
| Antal sovepladser | 4 |
Udstyr
| Enkeltseng | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Gasopvarmning | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bait rail let beskadiget i det forreste område og forreste højre vindue beskadiget, men tæt.
Placering
Tyskland, Crailsheim
Postcode: 74564
Afstand:
... km
Int nej. #219822
Aktiv
Hymer Eriba Nova 540A
Loading ...
(man. 04.05.2026, 14.09)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.