Int nej. #208224
Aktiv
Hymer Ducato
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 09.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Alkove |
| Model | Ducato |
| Første registrering | 05/1994 |
| Kilometerstand | 214.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.490 kg |
| Længde i mm | 7.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, REES
Postcode: 46459
Afstand:
... km
Int nej. #208224
Aktiv
Hymer Ducato
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 09.35)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.