Int nej. #218981
Mulighed for at købe
Hymer CS 544 K
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Alkove |
| Model | CS 544 K |
| Første registrering | 03/2000 |
| Kilometerstand | 195.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 5.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Issigau
Postcode: 95188
Afstand:
... km
Int nej. #218981
Mulighed for at købe
Hymer CS 544 K
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 14.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.