Int nej. #225045
Aktiv
Hymer Car 302
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Car 302 |
| Første registrering | 12/2011 |
| Kilometerstand | 39.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Taget blev malet om, da den oprindelige maling var skallet af, som det er tilfældet med alle Ducato'er.
Haglskade på taget kun delvist repareret. Dette er kun en visuel fejl og har intet at gøre med bilens sikkerhed.
Placering
Tyskland, Worms
Postcode: 67549
Afstand:
... km
Int nej. #225045
Aktiv
Hymer Car 302
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.