Int nej. #218005
Mulighed for at købe
Hymer Camp GT 644
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.48)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Alkove |
| Model | Camp GT 644 |
| Første registrering | 04/2003 |
| Kilometerstand | 84.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.900 kg |
| Længde i mm | 6.870 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elektrisk sædejustering | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Koblenz
Postcode: 56075
Afstand:
... km
Int nej. #218005
Mulighed for at købe
Hymer Camp GT 644
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.48)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.