Int nej. #218965
Aktiv
Hymer Camp 52 D
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Alkove |
| Model | Camp 52 D |
| Første registrering | 04/1990 |
| Kilometerstand | 268.891 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1929 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.150 kg |
| Længde i mm | 5.230 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Badeværelsesgulv
Placering
Tyskland, Neu Poserin
Postcode: 19399
Afstand:
... km
Int nej. #218965
Aktiv
Hymer Camp 52 D
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.