Int nej. #213733
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer C 494
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.28)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Alkove |
| Model | C 494 |
| Første registrering | 03/2004 |
| Kilometerstand | 177.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2286 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.020 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Brusekarret er ikke længere tæt
Placering
Tyskland, Blomberg
Postcode: 32825
Afstand:
... km
Int nej. #213733
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer C 494
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.28)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.