Int nej. #223056
Aktiv
Hymer B704 premium line
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B704 premium line |
| Første registrering | 01/2015 |
| Kilometerstand | 109.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.800 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Georgensgmünd
Postcode: 91166
Afstand:
... km
Int nej. #223056
Aktiv
Hymer B704 premium line
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.