Int nej. #216205
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B660 SL
Loading ...
(man. 27.04.2026, 12.26)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Hymer |
| Kategori | Integreret |
| Model | B660 SL |
| Første registrering | 01/2010 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 135 kW (184 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 7.300 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Den mangler en original hjulkapsel foran.
Bilen har 2TV og elektrisk gulvvarme, 200A Sehlitium-batterier, løftestøtter, køleskab med fryserum over ovn
Skader
Placering
Tyskland, Heinsberg
Postcode: 52525
Afstand:
... km
Int nej. #216205
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Hymer B660 SL
Loading ...
(man. 27.04.2026, 12.26)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.